KLASTER
Informatyczno-Naukowo-Gospodarczy
Przestrzeń do rozwoju nowych Innowacyjnych Przedsiębiorstw

Klaster jest formalną organizacją zrzeszającą Przedsiębiorców z różnych części Polski.

einstein_780

Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona


- Albert Einstein
W gronie członków znajdują się przedsiębiorcy z różnych branż oraz z rożnym stażem działalności. Dzięki temu w ramach działalności Klastra powstaje wiele możliwości rozwojowych dla wszystkich przedsiębiorców niezależnie od tego jak długo działają na rynku ani w jakiej branży.

Tworzenie oraz podejmowanie wspólnych inicjatyw informatycznych oraz naukowych sprzyja rozwojowi wszystkich jego członków. Możliwość korzystania ze wzajemnych usług w ramach realizacji zadań a także wymiany doświadczeń wpływa korzystnie na bieżącą działalność naszych członków. Jeżeli jesteś Przedsiębiorcą, który chciał by rozpocząć współpracę z innymi podmiotami i jednoczenie mógłbyś do niej wiele wnieść zapraszamy do kontaktu.

98%

Transfer technologii

W pełni angażujemy się w działania B+R.

Tworzenie nowych innowacyjnych rozwiązań informatycznych oraz promocja i upowszechnianie tych rozwiązań w Polsce oraz zagranicą

Kilka słów o nas założycielach Klastra

Firma charakteryzuje się przede wszystkim innowacyjnością proponowanych rozwiązań oraz opieką w niemal każdej dziedzinie związanej ze stroną informatyczną.

Przedsiębiorstwo zajmuje się serwisem infrastruktury technicznej i technologicznej, wdraża szeroko pojęte oprogramowanie, jak również zajmuje się wirtualizacją systemów informatycznych. Aktualnie przedsiębiorstwo jest na etapie transformacji której celem jest częściowe przekształcenie i większe zaangażowanie w prace badawczo-rozwojowe.

Small Business System

to nowoczesne przedsiębiorstwo, którego głównym profilem działalności jest obsługa informatyczna przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Kadra przedsiębiorstwa posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji szkoleń z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej, prawa pracy, marketingu i promocji.

Największy atut przedsiębiorstwa to przede wszystkim doświadczenie kadry w tym właściciela firmy – osoby posiadającej ponad 10 letnie doświadczenie we współpracy z MSP oraz w świadczeniu usług informacyjnych dla osób podejmujących działalność gospodarcza z zakresu aspektów administracyjno-prawnych, księgowych, organizacyjnych, strategii rozwoju, strategii innowacji czy analiz.

WodKlar to przedsiębiorstwo

produkcyjno- usługowe związane również z działalnością wytwórczą realizujące projekty własne oraz prace zlecone.